Embossed letër alumini Shrink Cap bazuar në ngjyra primare


 • Port: Qingdao
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Brand Name: Baoquan
 • Custom Order: Prano
 • Koha Lead: 10-20days pas marrjes së pagesës
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  Details shpejta

  FOB Çmimi: US $ 0,059-0,054 / Copë
  Min urdhër: 50000 Copë
  Materiali: Aluminum-Plasitc
  Lloji: tkurret cap
  Përdorimi: Bottles
  Klasi: derdhje Non
  Custom Order: Prano
  Vendi i origjinës: Shandong, China (Mainland)

  Furnizimi Aftësia: 2000000Piece / copë në muaj
  Detajet Paketimi: kuti kartoni Madhësia: 500 * 450 * 400mm 
  1100PCS në kuti kartoni 
  450,000PCS (420 kartona) / 1x20 ' 
  920,000PCS (840 kartona) // 1x40' 
  Port: Qingdao
  Koha Lead: 7-10days pas marrjes së pagesës

  Brand Name: Baoquan Numri Modeli: fletë metalike prej alumini cap
  Ngjyra: si kërkesë
  Madhësia: Coustomized Size
  Shembull: lejueshme
  Paketimi: kuti kartoni
  Aplikimi: Paketimi
  MQQ: 50000pieces Logo: logo shtypjen me porosi

  përshkrim i produktit

  Kategoritë alumin-plastike tkurret cap
  Numri Modeli: customized
  madhësi  30 * 60, 25 * 43, 25 * 33, 28 * 15, 30 * 35, 31.5 * 44, etj
  shtypje shtypjen Lithographic, Gold vulosje, embossed, nxjerr në pah të nxehtë, crinkles errëta shtypje
  MOQ: 50000 Copë
  Çmimi: Pyesni për një citat
  Furnizimi Aftësia: 2000000 Per Muaj
  Koha e dërgimit: 10 ditë
  Details Paketimi: Kartoni Paketimi copë / Ctn sipas kerkuar falas Logo shtypje në kuti kartoni Pallet Paketimi nëse është e nevojshme
  Rregullt Size: Customized Size
  materiali: Aluminum-plastike
  Trashësia: Në bazë të konsumatorëve kërkesës
  Shtypi: Në bazë të konsumatorëve kërkesës
  në dispozicion 1. Në një shumëllojshmëri të strukturave të ndryshme: PE ose petëzim Materialet është në dispozicion shumë.
  2. mostër është i lirë
  3. Në një shumëllojshmëri të trashësi: 10 ~ 250microns
  4.In një shumëllojshmëri të ndryshme shtypi: shtypjen cilindër në 12 ngjyra.
  qese 5.can shtypjen me 1350mm Gjatësia
  kartë 6.Can letër detyruese në qese
  port Dërgesë: Qingdao
  pagesa: T / T, L / C

  plastike Baoquan Alumini cap është përdorur kryesisht për nënshkrimin paketimin e pijeve të ndryshme të gradës së lartë alkoolike dhe pijeve. Kjo është bërë nga alumini pastër plus PE tre-shtresa bashkë-extruded përbërë, cilësi metalike, deformim të ngrohjes, të përshtatshme për afat-gjatë magazinimit, dhe pamja elegante. Tani kjo është një shumë e famshme paketimin e produkteve nënshkrimin. Produktet mund të bëhet në efekte të ndritshme dhe me krem ​​sipërfaqësore, mund të jenë të shtypura në një larmi të ngjyrave. Hot vulosje dhe të shtypura çdo model. Pjesa e sipërme e kapak e shishe plastike alumini mund të jetë e nxehtë LOGOG vulosje, të cilat mund të bëhen në fuqi konkave dhe konveks.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !