КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

Longkou Xinbaoquan пакување производи копродукции, Ltd е лоцирана во бр.88, Qiwei патот, Dongjiang високо-технолошки индустриски парк, Huangcheng, Longkou во прекрасна и богато Jiaodong Полуостров, со супериорен географска локација, удобен превоз, свежи и домот на животната средина, и удобен водата, земјата и воздухот traffic.Longkou Baohua пластика Фабрика, претходникот на компанијата, е основана во 1997 година во моментов, компанијата зафаќа површина од околу 7000 м2 , вклучувајќи и изградба на површина од околу 4000  м2.

Прочитај повеќе

Вести & Настани


WhatsApp Online Chat !